Dziękujemy mieszkańcom gminy Masłów – za wyróżnienie !!!

Jak informowaliśmy wcześniej w urzędzie gminy Masłów przygotowywana jest strategia rozwoju gminy na lata 2022 – 2030.

Do zdiagnozowania nastrojów społecznych i potrzeb mieszkańców urząd zlecił przeprowadzenie ankiet, w których zadano kilkadziesiąt pytań (szczegółowa analiza wkrótce).

W ankietach pytano m.in. o identyfikacje stowarzyszeń działających na terenie gminy oraz o zakres świadczonych usług. Okazuje się, że w stosunku do poprzedniej analizy prawiła się ocena organizacji pozarządowych lub stowarzyszeń działających na terenie gminy.

Co nas szczególnie cieszy, do najważniejszych organizacji zaliczono nasze Stowarzyszenie, Rozwój Inicjatyw Obywatelskich – w ankieta wzięło blisko 140 osób.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom gminy Masłów, którzy docenili naszą dotychczasową pracę, w ilości wskazanych przez Państwa stowarzyszeń wyprzedziliśmy, tak często promowane przez Urząd Gminy Masłów –  Ochotnicze Straże Pożarne czy Koła Gospodyń Wiejskich.

Jest nam strasznie miło, iż w uzasadnieniu wyrazili Państwo swoje odczucia, to co w nas cenicie (wybrane oceny w poniższej grafice) -chociaż był jeden głos, że „szukamy dziury w całym” :).

 

 

Analiza ankiet przeprowadzona przez UG Masłów pojawiła się w naszej ocenie w mało dostępnym dla odbiorców miejscu dlatego wskazujemy link analiza_ankiet_2021.12.13_end.pdf (maslow.pl).

Nasza analiza w oparciu o dane źródłowe już jutro !


Jeśli chcecie nam pomóc w dalszej działalności na rzecz jawności, możecie nas wesprzeć !

1️⃣) polub post
2️⃣) udostępnij post
3️⃣) wesprzyj nas dowolną kwotą 07 1930 1800 2630 0626 3557 0001 (BPSSA O. w Kielcach)
Dziękujemy
Stowarzyszenie RIO