Kolejne problemy z drogą – Wójta Tomasza Lato! Czy tym razem szykuje się rozbiórka ul. Floriana?

Jeszcze nie ostygła sprawa fuszerki z zapadającą się drogą na ul.Krajobrazowej, a już otrzymaliśmy zdjęcia kolejnej inwestycji, która tym razem dotyczy inwestycji gminnej.

Z naszych informacji wynika, iż droga nie spełnia oczekiwań mieszkańców, mamy sygnały, że Sołtys wraz z Radnym po raz kolejny wskazywali zastrzeżenia do wykonywanych prac. Wiemy że, podobno rozważana jest nawet rozbiórka świeżo wykonanej nawierzchni. Jak wynika z informacji uzyskanych z wydziału drogownictwa stwierdzono, że droga wykonana jest niezgodnie z projektem, a w odbiorze cząstkowym uczestniczył również Sołtys i Radny, którzy jak informuje urzędnik mają swoje zdanie, a my mamy swoje.

Jest to sprawa bulwersująca, kolejna z nagłośnionych. Inwestycje te pochodzą pośrednio z pieniędzy podatników, czyli naszych. Czy możemy oczekiwać od Wójta gminy Masłów Tomasza Lato wyciągnięcia konsekwencji?

Pytanie chyba raczej z typu retorycznych, wiemy bowiem, iż w ostatnim czasie wpływały formalne i nieformalne skargi dotyczące inspektora ds. drogownictwa, Wójt  uznaje je za bezzasadne. Pan inspektor otrzymuje natomiast nagrody pieniężne za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Obrzeża drogi obrywają się podobno pod ciężarem człowieka.

Co Wy na to ?